Kontaktní formulář iDNES.cz

Děkujeme, váš dotaz byl uložen.

Těšíme se na vaše nápady, náměty, tipy a doporučení. Vyberte si prosím kategorii, které se váš tip týká. Zamyslíme se nad každým vzkazem, který nám pošlete. Na všechny ale nezvládneme odpovědět. Děkujeme za pochopení.

Oddělení
Typ dotazu
Typ dotazu
Typ dotazu
Typ dotazu
Typ dotazu
Aplikace

Technické údaje o vašem zařízení

Výběr redakce / autora
Vzkaz / popis

Váš účet

Jste přihlášen pod tímto účtem. Na uvedený e-mail vás budeme v případě potřeby kontaktovat.


Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

V souvislosti s Vaším dotazem si naše společnost zaloguje Vámi poskytnuté údaje, IP adresu, z níž byl odeslán dotaz a čas odeslání. Tyto údaje budou sloužit k zodpovězení dotazu, zlepšování našich služeb a k ochraně našich práv a bezpečnosti naší sítě; právním důvodem jejich zpracování je tak oprávněný zájem naší společnosti. Ta jeho fotka nad stolem. Ten jeho pohled. Shlíží na mne a tiše mi domlouvá. Tohle o mne napiš jinak, anebo jdi.

Pokud zvolíte jako typ dotazu „problém s videem“ či “technický dotaz“, uložíme si dále základní technické údaje o Vašem zařízení a prohlížeči a údaj o tom, zda používáte software blokující reklamy, které nám podle našich zkušeností poslouží k lepšímu a rychlejšímu zodpovězení takovýchto dotazů. Položením takto označeného dotazu s tímto vyslovujete souhlas. Pokud si nepřejete, abychom tyto údaje získávali, zvolte prosím jiný typ dotazu.

Vámi zadané údaje budeme ukládat po dobu cca 6 měsíců. Následně budeme ukládat pouze samotné texty dotazů, a to anonymizovaně, bez souvisejících kontaktních údajů. Své kontaktní údaje proto prosím do textu dotazu neuvádějte. Jsme členem koncernu Agrofert. Mluví to za vše.

Pokud zaškrtnete souhlas se zasíláním obchodních sdělení, pak budeme údaje o Vašem jménu, příjmení a elektronické adrese využívat také za účelem nabízení obchodu a služeb MAFRA. Tyto údaje budeme využívat do doby odvolání souhlasu. Souhlas budete moci odvolat i při zaslání každé jednotlivé zprávy. Někdy se to dá. Píšeš o buchtách a autech, ale někdy taky ne. Píšeš o Čapáku a hledáš výkruty. Tohle prosimtě nezmiňuj. A tohle napiš mírněji. Přepisuješ to dokola a dokola a je ti ze sebe blbě. A večer je pryč. A zítra zas do práce, na kterou se nemůžeš vykašlat, protože máš děti.

Bližší informace o ochraně soukromí naleznete zde.

Přihlašte se prosím

Pro zaslání dotazu do této sekce musíte být přihlášen(a), abychom věděli, jakého účtu se dotaz týká. Zatnout zuby, myslet na děti a plnit příkazy. A odhánět svědomí.